JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: List
fa: سجل

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Check for updates
fa: بررسی به‌روزرسانی‌ها

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
fa: انتخاب کنید چه مدت یکبار به صورت خودکار برای بررسی انتشارهای جدید ماژول‌ها و پوسته‌های کنونی نصب شده بر روی جولانما شما اقدام شود.
