JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: List
ro: Listă

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Settings
ro: Setări

en: Check for updates
ro: Verifică pentru actualizări

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
ro: Selectaţi cât de des doriţi să verificați automat apariții noi ale modulelor și temelor instalate în prezent.
