JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: List
af: Lys

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Settings
af: Verstellings

en: Reports
af: Verslae
