JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Check for updates
ca: Comprova actualitzacions

en: Reports
ca: Informes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
ca: Trieu amb quina freqüència es comprovarà automàticament si hi ha noves versions dels vostres mòduls i temes ara instal·lats.
