JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Check for updates
da: Søg efter opdateringer

en: Reports
da: Rapporter

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
da: Vælg hvor hyppigt du ønsker at søge efter nye versioner af de installerede moduler og temaer.
