JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Check for updates
eu: Eguneraketak bilatu

en: Reports
eu: Txostenak
