JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: List
hu: Lista

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Settings
hu: Beállítások

en: Check for updates
hu: Frissítések keresése

en: Reports
hu: Jelentések

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
hu: A telepített modulok és sminkek új kiadásai keresésének gyakorisága.
