JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: List
it: Elenco

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Check for updates
it: Verifica la disponibilità di aggiornamenti

en: Reports
it: Resoconti

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
it: Selezionare la frequenza con la quale eseguire il controllo automatico di nuove versioni per i  moduli e i temi attualmente installati.
