JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Reports
te: నివేదికలు
