JIRA Update Issues (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: List
tr: Liste

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Check for updates
tr: Güncellemeleri kontrol et

en: Reports
tr: Raporlar

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
tr: Kurulu eklenti ve temalarınızın yeni sürümlerinin hangi sıklıkta kontrol edilmesini istediğinizi seçin.
