JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: List
fr: Lister

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Settings
fr: Paramètres

en: Check for updates
fr: Vérifier les mises à jour

en: Reports
fr: Rapports

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
fr: Sélectionnez la fréquence de vérification des mises a jour des modules et thèmes actuellement installés sur votre site.
