JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: List
he: רשימה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Settings
he: הגדרות

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: Reports
he: דוחות

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
he: בחרו באיזה תדירות ברצונכם לבדוק באופן אוטומטי האם קיימות גרסאות חדשות למודולים וערכות עיצוב המותקנים באתר.
