JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: List
hr: Popis

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Settings
hr: Postavke

en: Check for updates
hr: Provjeri nadogradnje

en: Reports
hr: Izvješća

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
hr: Odaberite učestalost automatske provjere novih izdanja trenutno instaliranih modula i predložaka.
