JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: List
ja: リスト

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Settings
ja: 設定

en: Check for updates
ja: 最新版の確認

en: Reports
ja: レポート

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
ja: 更新を確認する頻度を指定してください。 現在インストールされているモジュールやテーマの新しいリリースを、選択された頻度で自動的に確認します。
