JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: List
pt: Lista

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Settings
pt: Configurações

en: Check for updates
pt: Verificar atualizações

en: Reports
pt: Relatórios

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
pt: Selecionar a freqüência com que deseja que seja verificado se existem atualizações dos seus módulos e temas instalados.
