JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: Reports
sl: Poročila
