JIRA Update Issues (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Check for updates
vi: Kiểm tra bản cập nhật

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
vi: Chọn tần suất kiểm tra các phiên bản mới cho các module và giao diện đang dùng.
