JIRA Update Issues (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Check for updates
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
km: ជ្រើស​ថា​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក​ការ​ចេញផ្សាយ​ថ្មី​ដោយ​នៃ​ស្បែក និង​ម៉ូឌុល​ដែល​អ្នក​បាន​ដំឡើង​ថ្មីៗ​នេះ​ ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​ញឹកញាប់​ប៉ុណ្ណា ។
