JIRA Update Issues (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.
