JIRA Update Issues (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: List
pl: Lista

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Check for updates
pl: Pobieranie informacji o nowych wersjach

en: Reports
pl: Raporty

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
pl: Częstotliwość, z jaką pobierane są informacje na temat nowych wydań aktualnie zainstalowanych modułów i skórek.
