JIRA Update Issues (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Reports
ug: دوكلات
