JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: List
be: Спіс

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Settings
be: Налады

en: Check for updates
be: Праверыць наяўнасць абнаўленняў

en: Reports
be: Справаздачы

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
be: Абярыце як часта вы жадаеце аўтаматычна аднаўляць выданні ўсталяваных модуляў і тэм.
