JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Reports
bn: রিপোর্ট
