JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Check for updates
bo: གསར་སྒྱུར་ལྟ་ཞིབ

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
bo: མིག་སྔར་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་པའི་མ་དཔེ་དང་བརྗོད་གཞི་ཡི་པར་གཞི་གསར་བ་ཡོད་མེད་ཐེངས་ག་ཚོད་ཞིག་ལ་ལྟ་བ།
