JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: List
eo: Listo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Check for updates
eo: Kontroli por ĝisdatigoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
eo: Elektu kiom ofte vi volas aŭtomate kontroli por novaj eldonoj de viaj nunajinstalitaj moduloj kaj haŭtoj.
