JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Reports
gu: અહેવાલો
