JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: List
id: Daftar

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Check for updates
id: Periksa update

en: Reports
id: Laporan

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
id: Pilih seberapa sering anda ingin memeriksa rilis baru secara otomatis pada modul dan tema perwajahan yang terpasang di situs anda.
