JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: Reports
lv: Atskaites

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lv: Izvēlieties, cik bieži automātiski pārbaudīt jaunus laidienus pašreiz uzstādītajiem moduļiem un tēmām.
