JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: List
oc: Listar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Check for updates
oc: Verificar las mesas a jorn

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
oc: Seleccionatz la frequéncia de verificacion de las mesas a jorn dels moduls e tèmas actualament installats sus vòstre site.
