JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: List
ru: Список

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Settings
ru: Настройки

en: Check for updates
ru: Проверка обновлений

en: Reports
ru: Отчёты

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
ru: Выберите интервал автоматических проверок новых версий установленных модулей и тем оформления.
