JIRA Update Issues (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
sk: Vyberte si ako často má systém automaticky kontrolovať dostupnosť nových verzií nainštalovaných modulov a tém.
