JIRA Update Issues (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Check for updates
ar: التمس التحديثات

en: Reports
ar: التقارير

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
ar: حدد الوتيرة التي تريد لمراقبة الإصدارات الجديدة لوحداتك وحللك المثبتة حاليا.
