JIRA Update Issues (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: List
fi: Lista

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Check for updates
fi: Tarkista päivitykset

en: Reports
fi: Raportit

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
fi: Valitse, kuinka usein asennettujen moduulien ja teemojen päivitykset tarkistetaan.
