JIRA Update Issues (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Check for updates
jv: Priksa sing luwih anyar

en: Reports
jv: Laporan

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
jv: Pilihānā sering orané Sampéyan pengin mriksā otomatis kanggo rilis anyar kanggo modul lan tema sing saiki dipasang.
