JIRA Update Issues (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: Reports
cs: Logy

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
cs: Jak často se mají automaticky zjišťovat nové vydání v současnosti nainstalovaných modulů a témat.
