JIRA Update Issues (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: List
hi: सूची

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Reports
hi: रपट
