JIRA Update Issues (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: List
sv: Lista

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Check for updates
sv: Sök efter uppdateringar

en: Reports
sv: Rapporter

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
sv: Välj hur ofta du vill att automatiska sökningar efter nya utgåvor av dina installerade moduler och teman skall ske.
