JIRA Update Issues (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Check for updates
th: ตรวจสอบการอัพเดต

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
th: ตั้งความถี่ของการตรวจสอบว่ามีโมดูลหรือธีมออกรุ่นใหม่หรือไม่
