JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: List
bg: Списък

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Check for updates
bg: Проверка за обновления

en: Reports
bg: Доклади

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
bg: Моля посочете колко често да се прави автоматична проверка за нови версии на текущо инсталираните модули и теми.
