JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Check for updates
el: Έλεγχος για ενημερώσεις

en: Reports
el: Αναφορές

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
el: Επιλέξτε πόσο συχνά θέλετε να γίνεται αυτόματος έλεγχος για νέες εκδόσεις των μονάδων και θεματικών παραλλαγών που έχετε εγκατεστημένες αυτή τη στιγμή.
