JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: List
gl: Lista

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Token
gl: Símbolos

en: Check for updates
gl: Comprobar se hai actualizacións

en: Reports
gl: Informes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
gl: Selecciona a frecuencia coa que queres que se comproben as novas versións dos teus módulos e temas instalados.
