JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: List
is: Listi

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Settings
is: Stillingar

en: Reports
is: Skýrslur
