JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: Reports
kk: Есептер

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
kk: Қазір орнатқан модуль және темалардың жаңартуларын тексеру жиілігін таңдаңыз.
