JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Check for updates
ku: پشکنینی نوێبوونەوەکان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
