JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Check for updates
ta: மேம்படுத்தலுக்கு சோதிக்கவும்

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
