JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: List
uk: Список

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Settings
uk: Налаштування

en: Token
uk: Замінник

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: Reports
uk: Звіти

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
uk: Оберіть частоту автоматичних перевірок наявності нових версій наразі встановлених модулів та тем.

en: Security Level
uk: Рівень безпеки
