JIRA Update Issues (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Settings
et: Seaded

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: Reports
et: Raportid

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
et: Vali, kui sageli peaks automaatselt paigaldatud moodulite ja kujunduste uuendusi kontrollima.
