Jirafe (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save
it: Salva

en: Site information
it: Informazioni sul sito

en: Analytics
it: Analisi

en: Application ID
it: ID applicazione

en: User information
it: Informazioni sull'utente
