Jirafe (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: Site URL
pl: URL strony

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Access Jirafe dashboard
pl: Dostęp do panelu Jirafe

en: Jirafe dashboard
pl: Pulpit Jirafe

en: Access the Jirafe analytics dashboard.
pl: Dostęp do pulpitu analitycznego Jirafe.
