Jirafe (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: User information
nl: Gebruikersinformatie

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
